Strefa Klienta

Zapisz się do newslettera

Poznaj nasze nowości oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

Regulamin

1. Regulamin dotyczy hurtowni odzieży OUTLET FASHION ONE (JJ Julia Jazgar - Kaczorowska z siedzibą przy ul. Poranek 1, 02 – 995 Warszawa, REGON: 280080329, NIP: 7392202540).
2. Każdy klient przed dokonaniem rejestracji zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem i polityką prywatności.
3. Dostęp do cen i bieżącej oferty przeznaczony jest dla firm z branży odzieżowej, zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej (CEIDG) lub Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS).
4. Umowy sprzedaży zawierane są wyłącznie z przedsiębiorcami, zakupiony towar outletowy nie podlega zwrotom.
5. Hurtownia OUTLET FASHION ONE to bezpośredni importer oraz dystrybutor odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, obuwia oraz akcesoriów. Oferowane towary są własnością firmy OUTLET FASHION ONE, są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.

REJESTRACJA
6. W celu uzyskania dostępu do cen i możliwości składania zamówień każdy użytkownik jest zobowiązany do rejestracji. Należy wypełnić formularz rejestracyjny.
7. Każda osoba rejestrująca się w systemie, lub wysyłająca zapytanie o cennik lub ofertę, podając przy tym swoje dane - wyraża jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowych dostawach, wyprzedażach i innych aktualnościach w formie e-mail, listownej czy telefonicznej (zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
8. Osoba, która nie chce otrzymywać ofert handlowych musi powiadomić nas o tym mailowo lub telefonicznie. Po otrzymaniu takiej informacji zostanie usunięta z bazy.